Superdimensional

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Superdimensional to platformowa przygodówka 2D wzbogacona głównie elementami zręcznościowymi. Zostajemy rzuceni w złowrogie uniwersum zbudowane na bazie trzech odrębnych, skrajnie różnych od siebie światów lecz współistniejących i funkcjonujących w tej samej czasoprzestrzeni, ale za to na oddzielnych płaszczyznach.

W każdym z dostępnych terytoriów istnieje odmienna grawitacja co sprawia, że inaczej się w nich poruszamy. Świat Wody wypycha nas ku górze, w świecie Ognia wręcz kleimy się do podłoża, zaś świat Ziemi stanowi coś pomiędzy pozostałymi dwoma światami.

Kwintesencja rozgrywki tkwi w umiejętnym ich nakładaniu, tak by aktualnie przemierzane i podmienione terytorium umożliwiało przebycie nieprzekraczalnych dotąd obszarów poprzedniego świata. Należy przy tym bardzo uważać na zewsząd czające się niebezpieczeństwa. Naszym głównym zadaniem jest możliwie szybkie i sprawne przedostanie się na koniec każdej kolejnej planszy.

Oprócz samej zręczności i precyzji tytuł ponadto wymaga od gracza spostrzegawczości, a momentami sporych pokładów cierpliwości ;-). Superdimensional to ciekawa propozycja zarówno dla młodszych jak i starszych graczy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 20.09.2014 17:10

Dzięki. Gra się fajnie.

lucenty   3 #1 20.09.2014 11:00

Ciekawa gra, ale po zakończeniu rozgrywki trudno wyłączyć grę. Używam Windows 8.1, uruchomiłem w trybie pełnoekranowym na jednym z dwóch monitorów. Po zakończeniu gry nie dało się jej zamknąć. Menedżer zadań po uruchomieniu nie reagował na klikanie. Udało mi się zabić proces dopiero z poziomu powershella (ale pewnie przez cmd też by się dało).