r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Superfrog HD dużo łatwiejszy

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Szykowany jeszcze na ten rok Superfrog HD to projekt, który podąża za współczesnymi trendami. Z jednej strony mamy do czynienia z przerysowaniem bardzo klasycznego tytułu do wyższej rozdzielczości, a z drugiej niestety z uproszczeniem rozgrywki. Komputerowcy już mogli pomarudzić, że gra powstaje z myślą o konsolach PS3 oraz PlayStation Vita, a teraz w sumie pewnie się ucieszą z braku swojej wersji, bo zachowają dawne miłe wspomnienia.

Marketingowcy Team17 zachwalają zmiany, bo według nich uczynią one zabawę mniej frustrującą, a poza tym kto miałby zauważyć, że w którymś miejscu przykładowo usunięto kolce? Do tego deweloperzy dorzucą jeszcze dynamicznie zachowującą się kamerę, odpowiednio powiększającą i pomniejszającą pole widzenia, aby było widać, jakie niebezpieczeństwa na nas czyhają. Nie trzeba też będzie już zbierać monet, żeby otworzyć przejście do kolejnego etapu — wystarczy dotrzeć do końca bieżącego. PS Vita ma się dogadywać z PS3, służąc za ekran mapy z zaznaczonymi sekretnymi pomieszczeniami, więc też o radosnym błądzeniu w celu odkrycia skarbów można zapomnieć. Za to dostaniemy edytor poziomów i nowy tryb — z Żabą pędzącym przed siebie i zbierającym czas...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.