r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Superfrog w tym roku powróci w jakości HD

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

W 1993 roku na świat przyszła pewna żaba, która heroicznymi czynami na zawsze zapisała się w historii gier komputerowych — chyba nie będzie zbytniej przesady w stwierdzeniu, że w czasach świetności Amigi w Superfroga zagrywali się niemal wszyscy. Na dwudziestolecie swojej niezapomnianej gry studio Team17 szykuje fanom klasyka nie lada niespodziankę. Jeszcze w tym roku Super-Ropuch powróci, do tego w nowoczesnej oprawie HD.

Zanim jednak komputerowcy z wielkim uśmiechem na ustach zaczną wykrzykiwać w niebo gromkie podziękowania, powinni wiedzieć, że nie wiadomo dlaczego (zapewne jak zwykle chodzi o pieniądze) produkcja pojawi się wyłącznie na PlayStation 3 oraz przenośnym PlayStation Vita. Wieści o innych wersjach niestety na chwilę obecną nie ma, ale wypadałoby przyjąć optymistyczny wariant, iż kiedyś może dorobimy się gry na PC. Teraz tylko spokojnie czekać...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.