Supremo 3.3.3.971

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Supremo to niewielkie i łatwe w obsłudze narzędzie, umożliwiające zdalną kontrolę komputera z systemem Windows realizowaną za pośrednictwem Internetu. Pozwala ono sterować wybraną stacją roboczą z dowolnego miejsca na świecie, nie wymagając przy tym instalacji żadnych dodatkowych komponentów.

Oprogramowanie charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i brakiem konieczności instalacji w systemie (rozpowszechniane jest w postaci przenośnej - portable). Oferuje sporą liczbę ciekawych i przydatnych funkcji, umożliwiających m.in. świadczenie zdalnego wsparcia technicznego czy też przeprowadzanie różnego rodzaju prezentacji bezpośrednio na komputerze klienta. Obejmują one możliwość dwukierunkowego transferu plików, prowadzenie multiczatów online, filtrowanie IP, współdzielenia schowka systemowego oraz tworzenia raportów z nawiązanych połączeń. Przy niewielkim wysiłku Supremo funkcjonować może jako usługa systemowa Windows.

Twórcy narzędzia zadbali także o bezpieczeństwo nawiązywanych sesji zdalnych. Wszystkie transmitowane pomiędzy komputerami dane szyfrowane są algorytmem AES-256. Ponadto Supremo oferuje wsparcie dla protokołu HTTPS (SSL) i obsługę serwerów proxy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cyngiel 1   8 #7 05.06.2016 01:51

Po wpadce programu TeamViewer i dziwnych z nim sytuacjach, wypróbowałem Supremo i spisuje się całkiem dobrze.
Nie ma potrzeby instalacji i po uruchomieniu aplikacji na obydwu maszynach oraz wpisaniu ID i hasła komputera, do którego chcemy mieć zdalny dostęp wszystko działa jak należy.
Można transferować pliki oraz wykonywać zdalnie wszelkie operacje.
Komputery z win 7 64 bit oraz win XP 32 bit "dogadują" się zadowalająco.
Można pomagać osobą, które muszą tylko uruchomić plik i podać ID oraz hasło, co jest bardzo proste.
Nic nie potrzeba ustawiać.
Aplikację najlepiej pobrać ze strony producenta.
Po uruchomieniu od razu jest w języku polskim.
Polecam.

Autor edytował komentarz w dniu: 05.06.2016 01:53
Kamil1924   3 #5 16.03.2014 15:23

Cóż...
Lepszy na słabsze łącza od TeamViewer'a.

Główną wadą Supremo jest transfer plików bez zezwolenia!
Brak możliwości zablokowania kursora.
Bezpieczeństwo jest naprawę wątpliwe.

X-Ray1970   11 #4 28.11.2013 16:29

Tak, program jest już od kilku wersji po polsku.Prosimy redakcję o należną aktualizację i polską flagę.

  #3 10.10.2013 10:33

Zgadzam się z abix81 - na pewno korzysta z serwerów producenta. Warto zauważyć, że od jakiegoś czasu Supremo działa po polsku, a tutaj na zrzutach jest wersja 20.0.0.133, która nie miała jeszcze polskiego interfejsu. Supremo jest bezpłatny tylko do użytku prywatnego, ale przy komercyjnym wykorzystaniu i tak jest o niebo tańszy do TeamViewera (ceny brałem z killvir.pl). W każdym razie używam i polecam.

abix81   3 #2 04.10.2013 11:36

@X-Ray1970: na pewno się mylisz. Musi używać serwerów producenta, inaczej nie byłoby możliwości połączenia się z klientem podając jemu samo ID, nie byłoby też możliwości wychodzenia poza firewall dla połączeń przychodzących.

X-Ray1970   11 #1 24.09.2013 21:54

Wygląda na to, że Team Viewer doczekał się w końcu najgroźniejszego konkurenta. Ten nie tylko nie wymaga instalacji ale też na pewno nie korzysta z serwerów producenta programu jak wcześniej wspomniany. Na pewno jak najszybciej wypróbuję a być może odinstaluję TV. Polecam wszystkim do przetestowania i podzielenia się tu swoimi wrażeniami.