reklama

Surface Pro 4 w wersji bez rysika i to tuż przed Windows 10 Creators Update

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Główny przedstawiciel tabletów z Windows 10, czyli Surface Pro 4 sprzedawany jest z rysikiem Surface Pen. Sam rysik jest naprawdę świetny, a z jego możliwości powinni być zadowoleni także profesjonaliści. Co jednak jeśli nie chcemy Surface Pena, ponieważ jest nam zbędny? Teraz będziemy mogli kupić sprzęt Microsoftu w wersji bez rysika i w niższej cenie.

Microsoft reklamując swój nowy tablet, wielokrotnie podkreślał, że jedną z jego zalet jest dołączony rysik. Faktycznie, Surface Pen to świetny dodatek, ale spore grono odbiorców Surface Pro 4 go nie potrzebuje. W związku z tym, klienci kupując sprzęt Microsoftu, musieli dopłacać do zbędnego akcesorium, które był dla nich tylko ciekawostką i to wcale nie taką tanią.

W końcu w Redmond podjęli decyzję o wypuszczeniu Surface Pro 4 bez rysika, chociaż w bardzo okrojonej formie. Nowa oferta dotyczy tylko najsłabszej wersji tabletu, a więc tego z procesorem Intel Core m3 i 128 GB na dane. Jeśli ktoś będzie potrzebował mocniejszej specyfikacji, to już niestety będzie musiał zaakceptować, że dopłaca do Surface Pena.

Warto zwrócić uwagę, że do rysika dopłacamy całkiem sporo. Surface Pro 4 bez Surface Pena kosztuje 799 dolarów, a więc o 100 dolarów mniej od wersji z dodatkowym akcesorium. Decyzja o wypuszczeniu dodatkowej tańszej wersji, może być spowodowana planami wprowadzenia nowej generacji urządzeń – Microsoft chce pozbyć się sztuk zalegających w magazynach. Co ciekawe, edycja bez rysika pojawia się tuż przed wydaniem Creators Update dla Windows 10, a więc aktualizacji, która ma odciągnąć artystów od sprzętu Apple.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama