r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Surface Pro 4 w wersji bez rysika i to tuż przed Windows 10 Creators Update

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Główny przedstawiciel tabletów z Windows 10, czyli Surface Pro 4 sprzedawany jest z rysikiem Surface Pen. Sam rysik jest naprawdę świetny, a z jego możliwości powinni być zadowoleni także profesjonaliści. Co jednak jeśli nie chcemy Surface Pena, ponieważ jest nam zbędny? Teraz będziemy mogli kupić sprzęt Microsoftu w wersji bez rysika i w niższej cenie.

Microsoft reklamując swój nowy tablet, wielokrotnie podkreślał, że jedną z jego zalet jest dołączony rysik. Faktycznie, Surface Pen to świetny dodatek, ale spore grono odbiorców Surface Pro 4 go nie potrzebuje. W związku z tym, klienci kupując sprzęt Microsoftu, musieli dopłacać do zbędnego akcesorium, które był dla nich tylko ciekawostką i to wcale nie taką tanią.

W końcu w Redmond podjęli decyzję o wypuszczeniu Surface Pro 4 bez rysika, chociaż w bardzo okrojonej formie. Nowa oferta dotyczy tylko najsłabszej wersji tabletu, a więc tego z procesorem Intel Core m3 i 128 GB na dane. Jeśli ktoś będzie potrzebował mocniejszej specyfikacji, to już niestety będzie musiał zaakceptować, że dopłaca do Surface Pena.

r   e   k   l   a   m   a

Warto zwrócić uwagę, że do rysika dopłacamy całkiem sporo. Surface Pro 4 bez Surface Pena kosztuje 799 dolarów, a więc o 100 dolarów mniej od wersji z dodatkowym akcesorium. Decyzja o wypuszczeniu dodatkowej tańszej wersji, może być spowodowana planami wprowadzenia nowej generacji urządzeń – Microsoft chce pozbyć się sztuk zalegających w magazynach. Co ciekawe, edycja bez rysika pojawia się tuż przed wydaniem Creators Update dla Windows 10, a więc aktualizacji, która ma odciągnąć artystów od sprzętu Apple.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.