r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Surface skłóci partnerów Microsoftu?

Strona główna Aktualności

Rynkowy sukces Microsoft Surface może być jeszcze trudniejszy, niż się pierwotnie wydawało. Na jego drodze stoją bowiem nie tylko dwaj główni konkurenci, czyli iPady i tablety z Androidem, ale również producenci sprzętu. Acer jest jednym z krytyków polityki giganta z Redmond.

Przemyślcie to dwa razy. Surface będzie mieć zły wpływ na cały ekosystem, a inni producenci mogą zareagować na to negatywnie. Pomyślcie o tym, bo sprzęt to nie jest coś, w czym jesteście dobrzy — prosi J.T. Wang, szef Acera. Campbell Kan jest bardziej dosadny: Co powinniśmy zrobić, jeśli Microsoft wejdzie na rynek sprzętowy? Kontynuować współpracę czy szukać alternatywy? Jeszcze raz się nad tym zastanówcie.

Microsoft jest świadomy tego zagrożenia. W dokumencie, który w ubiegłym miesiącu koncern złożył przed United States Securities and Exchange Commission, znalazło się ostrzeżenie o prawdopodobnej rywalizacji między Surface a urządzeniami partnerów. Co więcej, Microsoft nie wyklucza, iż zmniejszy to ich zaangażowanie w platformę Windows. Wygląda jednak na to, że jest już za późno na wycofanie się z projektu i firma wystawi kontrahentów na próbę. Surface powinien trafić do sprzedaży równo z Windowsem 8, 26 października.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.