r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Survarium na weekend: po jaką broń sięgniesz przeciw brutalnym roślinom?

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Survarium - sieciową strzelaninę typu FPS nawiązującą klimatem oraz wieloma innymi aspektami do słynnej serii gier S.T.A.L.K.E.R. Wszelkie podobieństwo jest tutaj w pełni uzasadnione, bowiem za projektem stoją - wchodzący dziś w skład ukraińskiego studia Vostok Games – twórcy wspomnianego „Prześladowcy”.

Akcja gry przenosi nas do nieodległej przyszłości, w której za sprawą katastrofy biologicznej dochodzi do niewytłumaczalnego, ekspansywnego podboju świata ludzi przez niedoceniany i niszczony sukcesywnie przez ludzkość świat roślin. Znana dotąd szata roślinna wzbogaca się o szereg nowych, groźnych gatunków i postanawia przywrócić dawny ład na Ziemi.

r   e   k   l   a   m   a

Wcielamy się w rolę wojownika toczącego nieustanny bój o przetrwanie wykonując starannie zadane misje. Decydując się zaś na tryb walki i współzawodnictwa z innymi graczami, staramy się systematycznie podnosić swą rangę i unowocześniać wyposażenie. Pomaga w tym dobrze przygotowany ogólny system ulepszania postaci, w którym możemy wpływać na najdrobniejsze elementy wyposażenia i uzbrojenia.

Tempo akcji w grze jest mocno zróżnicowane. Zależy ono od naszego uzbrojenia, poziomu umiejętności, orientacji w terenie, aktualnej mapy, w której się znajdujemy czy zwyczajnie taktyki jaką obierzemy celem pokonania przeciwnika. Każde działanie i każdy krok muszą być dobrze zaplanowane, ponieważ dobrze schowani przeciwnicy bezlitośnie wykorzystają każdy nasz błąd.

Celne oko, kalkulacja i właściwa ocena danej sytuacji są niewątpliwie kluczem do sukcesu w Survarium – konspiracyjnej, partyzanckiej skradance, która dodatkowo dzięki zaawansowanemu systemowi odwzorowania otoczenia i przestrzeni oraz całemu precyzyjnie przedstawionemu arsenałowi świetnie oddaje klimat i realia panujące na polu walki.

Grę Survarium można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.