Survive - Wilderness survival Survive - Wilderness survival

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Survive - Wilderness survival to gra logiczna, w której możemy na własnej skórze sprawdzić, czy poradzilibyśmy sobie, gdybyśmy musieli przetrwać samemu i o własnych siłach w lesie.

Gra jest świetnie wykonana pod względem graficznym i muzycznym. Towarzyszą jej dźwięki w wysokiej jakości, dobrze odzwierciedlające te, które usłyszelibyśmy podczas spaceru na łonie natury. Jeśli zaś chodzi o grafikę, to w grze utrzymana jest w nieco rysunkowej konwencji i dość prosta, utrzymana w ciemnej tonacji, która dodaje aplikacji nieco grozy.

W Survive - Wilderness wcielamy się w mężczyznę, którego auto utknęło w błocie podczas jazdy po lesie. I jest zdany sam na siebie, próbując przetrwać. Aplikacja cały czas pokazuje nam parametry życiowe, m.in. poziom nawodnienia organizmu i temperaturę ciała, a także energii. Interfejs pokazuje nam zaś możliwe do wykonania czynności, jak przejrzenie zawartości plecaka i pozbycie się z niego niektórych przedmiotów, budowę schronu, spacer w poszukiwaniu niezbędnych przedmiotów (np. do budowy szałasu), polowanie itp. Wszystkie czynności należy wykonywać z rozmysłem, bo jeśli zabraknie nam energii, to doprowadzimy do śmierci naszego bohatera. I trzeba dodać, że wymagania stawiane w grze są wysokie i nie jest łatwo poradzić sobie w trudnej sztuce przetrwania.

W grze Survive - Wilderness nie sterujemy postacią w pierwszej osobie. Interfejs aplikacji pokazuje jedynie to, co możemy zrobić, ale decyzja należy do nas. Aplikacja wymaga główkowania i łączenia faktów, bo chcąc złowić ryby, najpierw trzeba znaleźć jezioro, a jeśli nie zadbaliśmy wcześniej o źródło światła, to nie dojdziemy do celu, za to zmarnujemy energię. Takich łamigłówek do rozwiązania w grze jest sporo, co dodaje jej bardzo dużo grywalności. I jest to pozycja, którą warto przetestować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!