r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sweet Home 3D po polsku

Strona główna Aktualności

Tydzień temu pisaliśmy o ciekawym programie Sweet Home 3D, służącym do planowania wnętrz. Jedną z głównych wad na jakie w jego przypadku wskazywaliśmy był brak polskiego interfejsu. Tymczasem twórcy aplikacji poinformowali nas o wydaniu nowej wersji - tym razem także po polsku!

Przypomnijmy, że Sweet Home 3D, w odróżnieniu od innych darmowych programów tego typu, umożliwia aranżację nie jednego ale wielu pomieszczeń naraz (np. całego mieszkania lub kondygnacji domu), a także pozwala bardzo dokładnie zdefiniować wymiary i umiejscowienie poszczególnych obiektów. Aplikacja pozwala na dowolne naniesienie ścian, okien, drzwi, schodów, daje także możliwość planowania ścianek działowych. Przydatną funkcją jest możliwość wczytania pliku graficznego (np. ze skanem projektu mieszkania) w celu jego dokładnego obrysowania w programie. Na zdefiniowaną powierzchnię możemy nanosić różnego rodzaju elementy wyposażenia z bazy zawartej w programie, podzielonej na czytelne kategorie. Sweet Home 3D posiada stosunkowo prosty moduł wizualizacji trójwymiarowych. Gotowy projekt można zapisać oraz wydrukować (także z listą użytych elementów). Program dostępny jest dla systemów Windows, Linux, Mac OS X i Solaris.

Sweet Home 3D w wersji dla Windows można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dom -> Aranżacja wnętrz i ogrodów

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.