reklama

Świąteczna promocja na GOG.com, Duke Nukem 3D za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Gwiazdkowe promocje na gry na platformach cyfrowej dystrybucji to już rzecz normalna. Znane z oferowania głównie starszych pozycji GOG.com naturalnie również wystartowało z odpowiednią świąteczną akcją. Prawie wszystkie gry w ofercie sklepu zostały przecenione o połowę, a co dzień do 31 grudnia pojawi się paczka z tytułami tańszymi nawet o 75 procent. Najbardziej cieszy jednak, że dostajemy też za darmo Duke Nukem 3D: Atomic Edition.

Tytuł został przystosowany do działania z nowymi Windowsami, a także Mac OS X. Bezpłatnie dostępny będzie w ograniczonym czasie — tylko do piątku 14 grudnia do godziny 15:59. Warto na pewno przy tej okazji wspomnieć o promocjach również na rodzimym, cyfrowym poletku. W swoim kalendarzu adwentowym, cdp.pl udostępnia co dobę inną pozycję w atrakcyjnej cenie. Na Muve.pl zaś do 23 grudnia potrwa jeszcze akcja zimobranie.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama