r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Świąteczna promocja neostrady

Strona główna Aktualności

O autorze

Telekomunikacja Polska wprowadziła świąteczną promocję neostrady SuperInternet Pro. Promocja dotyczy opcji 1, 2, 6, 10 i 20 Mbps. Ceny zależnie od opcji i wariantu usługi obniżone zostały maksymalnie o 25%.

Najtańsza neostrada (1 Mbps) dotychczas przy umowie rocznej kosztowała 59,90 złotych miesięcznie, obecnie przez 3 miesięce 49,90, a kolejne 9 miesięcy 54,90, czyli uśredniony abonament wynosi 53,65. Jest to obniżka o 10%. Opcja 2 Mbps to uśredniony abonament w wysokości 64,90 zł tj. 8% taniej. Opcja 6 Mbps staniała najbardziej, ze 122,91 zł do 92,40 zł, a więc obniżka o 25%. Warto zauważyć, że wysokość abonamentu jest niezależna od czasu trwania umowy (1, 2 lub 3 lata). Jedyna różnica polega na tym, że w opcjach 2 i 3 lata abonent otrzymuje bonusowy gadżet.

Nowi klienci przez pierwsze 3 miesiące mają możliwość testowania neostrady i rezygnacji z usługi bez żadnych konsekwencji finansowych związanych z wcześniejszym rozwiązaniem umowy. W ramach umowy, klienci otrzymują bezpłatny pakiet e-bezpieczeństwo firmy McAfee, darmowy dostęp do Orange Hot Spot (od opcji 2Mb/s) oraz modem Wi-Fi w abonamencie. Abonenci wybierający opcje od 1 do 20 Mb/s mogą otrzymać od TP za 1,22 zł z VAT nawigację GPS firmy LARK FreeBird (przy umowie na 36 miesięcy) lub odtwarzacz DVD firmy Samsung (przy umowie na 24 miesiące).

r   e   k   l   a   m   a

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na stronie TP SA, tam również opublikowany został szczegółowy cennik.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.