r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Świąteczne kupony Ubera w sklepach z alkoholem

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Okres Świąt to także czas, w którym producenci z branży IT w mniej lub bardziej atrakcyjny sposób obdarowują użytkowników, choćby w postaci obniżki cen. Swoją świąteczną ofertę zaprezentował także Uber, z którego usług można korzystać korzystać już w 5 polskich miastach.

Trzeba przyznać, że oferta promocyjna dobrze wpasowuje się w polski koloryt kulturowy. Firma zdecydowała bowiem, w związku z faktem, że podczas świątecznych spotkań Polacy często umilają sobie czas alkoholem, na wprowadzenie możliwości nabycia kuponów umożliwiających bezpieczny powrót do domu o wartości 30 złotych.

40 tysięcy kuponów pozwalających na przejazd z kierowcą Ubera zostanie udostępnionych w sklepach z alkoholem. Przypominamy, że korzystać z usługi można w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.