Świąteczne piosenki Świąteczne piosenki 3.3

Strona główna Android Rozrywka i hobby Religia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Za sprawą tej darmowej aplikacji zyskasz łatwy i szybki dostęp do polskich kolęd i rozmaitych piosenek świątecznych dostępnych w języku angielskim.

Po wybraniu jednego z utworów natychmiast rozpocznie się jego odtwarzanie. Co ciekawe, aplikacja zawiera również teksty poszczególnych kolęd i piosenek, które od wielu lat towarzyszą nam w trakcie Świąt Bożego Narodzenia. Warto dodać, że autorzy zadbali również o możliwość ustawienia ich jako dzwonek, dźwięk powiadomienia lub alarmu, natomiast tło widoczne na ekranie może posłużyć nam jako tapeta na pulpit.

Wśród dostępnych piosenek znajdziemy m.in. Jingle Bells, Silent Night, White Christmas, i Santa Claus Is Coming To Town. Chcąc posłuchać polskich kolęd można liczyć na obecność klasycznych pieśni, w tym Lulajże Jezuniu, Cicha Noc, Dzisiaj w Betlejem, Wśród nocnej ciszy i wielu innych.

Jeśli nie chcemy co kilka minut ręcznie zmieniać pieśni i piosenek, możemy skorzystać z wbudowanego timera, dzięki któremu aplikacja sama będzie włączać kolejne utwory muzyczne (także w trybie offline, czyli bez dostępu do internetu).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!