r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Świeradów - Zdrój 1.0

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

Świeradów - Zdrój to oficjalna aplikacja mobilna tego miasta, przydatna zwłaszcza dla turystów wybierających się w rejony gór Izerskich.

Dostępne z jej poziomu informacje podzielono na sześć kategorii, a są to: miejsca, trasy, wydarzenia, informacje, polecane oraz mapa. Dzięki nim znajdziemy nie tylko ciekawe obiekty w mieście jak i pobliskich górach, ale również przydatne obiekty oraz wydarzenia kulturalne.

r   e   k   l   a   m   a

Wśród zalet aplikacji warto wspomnieć również o ładnym i czytelnym interfejsie, który znacznie ułatwia korzystanie z programu. A ten jest dostępny za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jedziecie w góry? Te aplikacje pomogą znaleźć najlepsze szlaki i stoki

18
OPROGRAMOWANIE 12.01.2016 | Łukasz Maślanka

Pisaliśmy już o najlepszych aplikacjach, które pomogą znaleźć nocleg podczas wypadu w góry. Teraz mamy dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym odkryjecie szlaki do górskich wędrówek i stoki, na których panują najlepsze warunki do narciarskiego szaleństwa. Aplikacjo! Powiedz, dokąd jechać? Zanim wybierzemy miejsce górskiego wyjazdu, warto sprawdzić, jakie panują w nim warunki. Nie tylko te na stokach (np. ile jest na nich śniegu), ale też, jaka jest pogoda, czy istnieje ryzyko lawinowe... Te informacje mogą mieć decydujący wpływ na to, dokąd ostatecznie się wybierzemy na górskie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.