Swift Publisher Swift Publisher 5.5.1

Strona główna Mac Grafika Skład publikacji DTP
Pobierz program

Swift Publisher to program do tworzenia wszelkiego rodzaju ulotek, broszur, menu, zaproszeń i innych materiałów promocyjnych.

Program posiada obszerną bazę gotowych szablonów posegregowanych tematycznie, dzięki czemu każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądającą broszurę. Szablony łatwo można dopasować do swoich potrzeb. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać swój własny projekt od początku.

Oprócz szablonów do dyspozycji mamy równie potężną kolekcje clipartów, czyli grafik, które możemy wkleić do naszego dzieła. Swift Publisher posiada bogate możliwości dostosowywania wyglądu tekstu. Można tworzyć ciekawie wyglądającą typografię, na przykład pisać po okręgu. Aplikacja umożliwia także generowanie kodów QR.

Gotowe broszury zapisywać można do formatów pdf, jpg, tiff, png, eps. Program zapewnia także wsparcie dla iCloud oraz umożliwia import z Aperture, iPhoto lub z aplikacji Zdjęcia.

Jeżeli potrzebujemy przygotować broszurę albo ulotkę to Swift Publisher świetnie się do tego celu nada. Aplikacja za darmo dostępna jest w wersji trial i nakłada duży znak wodny na zapisane broszury z informacją, że wyeksportowano z wersji trial. Pełną wersje można zakupić na stronie dewelopera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!