r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SwiftKey z funkcją szybkiego i wygodnego wklejania tekstu

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Wirtualna klawiatura SwiftKey, będąca jedną z głównych konkurentek Gboard, otrzymała w wersji beta nowe, interesujące możliwości. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy teraz szybkie wklejanie treści oraz funkcję udostępniania lokalizacji.

Jeśli często kopiujemy i wklejamy tekst, to z pewnością spodoba nam się nowa opcja SwiftKey beta. Dzięki funkcji Quick Paste (szybkie wklejanie), otrzymujemy podgląd skopiowanego tekstu na pasku przewidywania. Pozwala to na szybki i wygodny pogląd treści przechowywanej aktualnie w schowku, tuż przed jej wklejeniem.

Kolejna nowość to opcja udostępniania lokalizacji. Bez wychodzenia z aktualnie uruchomionej aplikacji, możemy udostępnić pozycję, korzystając wyłącznie z klawiatury SwiftKey. Niestety, obecnie z tej opcji mogą korzystać wyłącznie mieszkańcy USA.

r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja beta przynosi także wsparcie dla nowych języków, nowe style (Naratgul i VEGA) oraz usprawnienia w obsłudze funkcji dostępnych po dłuższym przytrzymaniu palca na wyświetlaczu. Nowa wersja beta oznaczona jest jako 6.7.3.25.

Wcześniej pojawiła się możliwość personalizacji tła klawiatury. Można ustawić własną, dowolną grafikę – pokazaliśmy to w przygotowanym poradniku. Oczywiście klawiaturę SwiftKey na Androida znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Dostępna jest również wersja na iOS-a.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.