r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Swing 1.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Swing to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio KetchApp, jednego z popularniejszych gier na urządzenia z Androidem.

Galeria programu

Zadanie stojące przed graczem w Swing jest proste. Sterujemy sympatycznie wyglądającą, komiksową postacią i próbujemy się przemieścić od skały do skały za pomocą skoków. Wykonujemy je na linie, a kolejne ruchy wymagają precyzyjnego odmierzenia długości liny, której używamy do przeskakiwania na kolejne fragmenty stałego gruntu. Jeśli odmierzymy źle (za krótko lub za długo), wtedy postać spada w przepaść i planszę trzeba przechodzić od początku. Skacząc, zbieramy diamenty, dzięki którym możemy odblokować dostęp do kolejnych postaci w grze.

W Swing możemy skorzystać z opcji integracji z usługą Gry Google Play. Dzięki temu nasze wyniki będziemy mogli zapisywać w google'owej chmurze i rywalizować z osobami, które mamy w kręgach znajomych w usłudze Google+.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.