r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Swirly 1.0.3.0

Strona główna Windows Phone Gry

Swirly to rodzima produkcja z gatunku zręcznościówek. Choć jej mechanizm rozgrywki sprowadzono do niezbędnego minimum, to gra potrafi wciągnąć na długo. Dodatkowo idealnie sprawdza się na dotykowych ekranach .

Zasady w Swirly są proste i oparte na jednym geście- dotknięciu ekranu. W ten sposób opuszczamy dany element. Nasze zadanie polega na takiej jego aktywacji, aby spadając trafi w odpowiednie pole. Te w większości przypadków znajduje się na okręgu. Rodzaj jego ruchu oraz szybkość są zmienne. To jaki element i pole będzie dostępne w danym zadaniu zależy od wybranej misji i skórki. A jest ich sporo.

r   e   k   l   a   m   a

Zabawa choć z pozoru wydaje się prosta, bardzo szybko zaczyna być wymagająca. Dzięki umiejętnemu budowaniu poziomu trudności gra nie nudzi, a zarazem nie zniechęca. Na uznanie zasługuje także oprawa graficzna i dźwiękowa. Rzadko w tego typu grach można usłyszeć komunikaty w języku polskim. Grafika choć nie razi ilością efektów jest różnorodna i spójna.

W Swirly natrafimy na mikropłatności, nie są one jednak konieczne w bezstresowej zabawie. Za niewielką opłata możemy pozbyć się reklam. Gra jest idealną propozycją zarówno na krótkie przerwy jak i chwilę dłuższego relaksu. Dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.