SwitchNetConfig 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niewielki ale niezwykle pomocny programik dla wszystkich użytkowników notebooków, którzy podłączają się do sieci z różnych lokalizacji. SwitchNetConfig umożliwia stworzenie różnych profili sieciowych (np. dla połączeń z pracy, domu, uczelni itp.) zawierających odpowiednią dla danego połączenia konfigurację sieciową tj. adres IP, maskę podsieci, domyślną bramę, preferowany i alternatywny serwer DNS oraz (opcjonalnie) serwer proxy. Następnie, zależnie od lokalizacji, można w prosty sposób przełączać się pomiędzy zdefinowanymi ustawieniami.

Uwaga!

1. Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Microsoft .NET Framework. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

2. Kod źródłowy programu można pobrać tutaj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!