r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Swype 1.7

Strona główna iOS Personalizacja Klawiatury

Swype to rewolucyjna klawiatura będąca odpowiedzią na problem wymogu pisania na ekranie dotykowym dwoma dłońmi jednocześnie. Dzięki niej możliwe jest pisanie za pomocą zaledwie jednego palca nie przez przyciskanie, a swobodne przesuwanie nim po ekranie.

Najważniejszą cechą klawiatury Swype jest możliwość szybkiego pisania za pomocą nie tyle ręcznego wpisywania każdej litery występującej w słowie, co po prostu wykonywanie gestów: wystarczy, że użytkownik przejedzie palcem po literach zawartych w słowie bez jego odrywania od ekranu, aby klawiatura je rozpoznała i wstawiła w pole edycyjne. W połączeniu z używanymi, rozbudowanymi słownikami daje to naprawdę niesamowite rezultaty. Dodatkowo w miarę czasu uczy się ona tego co wpisuje użytkownik i stara się podpowiadać coraz lepiej. Aplikacja pozwala na budowanie własnego słownika.

Wprawdzie ilość opcji jest mniejsza niż w wersji na Androida, ale do wszystkich najważniejszych mamy dostęp. W ramach personalizacji użytkownik może wybrać jeden z wielu dostępnych motywów wizualnych. Aby w pełni wykorzystać możliwości Swype dla iOS należy nadać mu pełen dostęp co czynimy z poziomu ustawień systemowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.