Swype Swype 1.7

Strona główna iOS Personalizacja Klawiatury
Pobierz program
lub zeskanuj:

Swype to rewolucyjna klawiatura będąca odpowiedzią na problem wymogu pisania na ekranie dotykowym dwoma dłońmi jednocześnie. Dzięki niej możliwe jest pisanie za pomocą zaledwie jednego palca nie przez przyciskanie, a swobodne przesuwanie nim po ekranie.

Najważniejszą cechą klawiatury Swype jest możliwość szybkiego pisania za pomocą nie tyle ręcznego wpisywania każdej litery występującej w słowie, co po prostu wykonywanie gestów: wystarczy, że użytkownik przejedzie palcem po literach zawartych w słowie bez jego odrywania od ekranu, aby klawiatura je rozpoznała i wstawiła w pole edycyjne. W połączeniu z używanymi, rozbudowanymi słownikami daje to naprawdę niesamowite rezultaty. Dodatkowo w miarę czasu uczy się ona tego co wpisuje użytkownik i stara się podpowiadać coraz lepiej. Aplikacja pozwala na budowanie własnego słownika.

Wprawdzie ilość opcji jest mniejsza niż w wersji na Androida, ale do wszystkich najważniejszych mamy dostęp. W ramach personalizacji użytkownik może wybrać jeden z wielu dostępnych motywów wizualnych. Aby w pełni wykorzystać możliwości Swype dla iOS należy nadać mu pełen dostęp co czynimy z poziomu ustawień systemowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!