r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Swype 1.7

Strona główna iOS Personalizacja Klawiatury

Swype to alternatywna klawiatura dla urządzeń z systemem iOS 9.0 lub nowszym. Aplikacja oferuje algorytm uczenia się słów i fraz najczęściej stosowanych przez użytkownika, a także pisanie za pomocą gestów.

Galeria programu

Aplikacja oferuje pełne wsparcie dla języka polskiego. Korzystając z niej, można pisać szybciej niż za pomocą klawiatury systemowej w iOS. Wszystko za sprawą dwóch narzędzi: gestów, które pozwalają napisać dane słowo za pomocą jednego przesunięcia po ekranie (gesty umożliwiają też dodawanie znaków interpunkcyjnych i dużych liter) oraz algorytmu, który uczy się nawyków użytkownika i podpowiada kolejne słowa. Im dłużej używamy klawiatury Swype, tym lepiej rozumie ona nasze nawyki i lepiej proponuje kolejne wyrazy. W aplikacji możemy też prowadzić osobisty słownik, do którego możemy dodawać własne słowa lub je usuwać. Ponadto, program uczy się języków lokalnych i potrafi rozpoznać, które słowa stają się używane coraz częściej, wplatając je do algorytmu odpowiedzialnego za podsuwanie propozycji wyrazów do użycia. Co ciekawe, program uczy się nie tylko słów, ale potrafi też rozpoznać, kiedy należy wstawić odpowiedni emotikon. Aplikacja zawiera przy tym sporą bazę ikon do wykorzystania w trakcie pisania SMS-ów, e-maili lub wiadomości w komunikatorach internetowych.

Klawiatura Swype na iOS jest dostępna za opłatą i kosztuje ok. 1 euro. Dodatkowo, w aplikacji możemy kupić motywy graficzne do spersonalizowania wyglądu programu. Ich cena wynosi od 1 do 3 euro.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pisanie po ekranie na iPhonie oraz iPadzie. Dobre klawiatury na iOS

14
OPROGRAMOWANIE 06.04.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Kilka tygodni temu zaprezentowaliśmy zestaw najciekawszych klawiatur na urządzenia z Androidem. Teraz mamy dla Was listę klawiatur wartych uwagi dla urządzeń z systemem iOS. Możliwość zainstalowania alternatywnej klawiatury to oczywistość dla posiadaczy smartfonów i tabletów z Androidem. Ale użytkownicy urządzeń z iOS długo czekali na to, aż Apple pozwoli instalować tego typu oprogramowanie. Taka możliwość pojawiła się wraz z premierą wydania tego systemu z numerem 8.0. Wcześniej korzystając z iPhonea lub iPada trzeba było się pogodzić z tym, że jest się skazanym na używanie klawiatury…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.