r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sybase w Polsce - 25% wzrostu przychodów

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak informuje dziennik Rzeczpospolita, jeden z głównych na świecie producentów oprogramowania w pierwszym kwartale zanotował w skali globalnej wzrost przychodów o 5 proc., do 191 mln dolarów. Polski oddział firmy podał natomiast, że jego przychody w ub. roku wzrosły, liczone w dolarach, o 25 proc. Sybase Polska ma m.in. trzyletnią umowę z Ministerstwem Finansów na usługi informatyczne.

Sybase jest jednym z największych na świecie niezależnych dostawców oprogramowania. Firma oferuje rozwiązania w zakresie zarządzania informacją, integracją aplikacji, tworzenia systemów i rozwiązań mobilnych, umożliwiające firmom dostęp do informacji niezależnie od miejsca i czasu. Sybase jest także uczestnikiem projektu Mobilna firma, o którym niedawno pisaliśmy. W ramach tego projektu Sybase dostarcza serwer bazy danych Adaptive Server Anywhere UltraLite oraz serwer synchronizacji MobiLink.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.