Sygic: GPS Navigation Sygic: GPS Navigation 15.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sygic to popularna nawigacja offline korzystając z map firmy TomTom. Poza zestawem standardowych dlatego typu programów rozwiązań (punkty POI, nawigacja głosowa „zakręt po zakręcie”) oferuje kilka dodatkowych elementów, takich jak np. wyświetlacz przezierny.

Przygodę z Sygnic rozpoczynamy od pobrania interesujących nas map. Do skorzystania z aplikacji nie jest wymagane posiadanie konta. Jeżeli się na nie zdecydujemy, niestety proces założenia nowego przeniesie nas do strony www (chyba że wybierzemy logowanie za pomocą Facebooka). Konto pozwala na synchronizację naszych ulubionych tras i innych informacji, wraz z licencją.

Sygic działa w pełni offline i oferuje podstawowe funkcje za darmo. Opcje premium możemy wykupić za pomocą jednorazowej opłaty (wysokość zależy od wybranego pakietu map i aktualnych promocji). Aby zapoznać się z możliwościami programu po zainstalowaniu otrzymujemy 7 dni na testy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sprawdzić jak mapy i wskazówki sprawdzają się na naszych trasach i w naszej lokalizacji. Uczciwe rozwiązanie. Dodatkowo w sklepie znajdziemy także HD Traffic oraz Wyświetlacz przezierny, który pozwoli wyświetlić nawigację na szybę naszego pojazdu.

Interfejs aplikacji w całości dopasowano do specyfiki Windows Phone. Nie jest to częste przy nawigacjach, tym bardziej warto zwrócić na ten element uwagę. Sygic prezentuje się ładnie, do tego działa płynnie. W przeciwieństwie do nawigacji od Nokii oferuje spore możliwości konfiguracji trasy (w tym wybór jednej z 3 proponowanych) oraz działania aplikacji.

Poza wspomnianymi już opcjami nie zabrakło widoku 3D informacji o przekroczeniu prędkości i fotoradarach, funkcję Dynamic Lane Guidance ułatwiającą bezpieczną zmianę pasa i kilka innych udogodnień, które można sprawdzić korzystając z darmowej wersji. Sygic dla Windows Phone sprawuje się bardzo dobrze. Jakość map jak i wyznaczanych tras to czynnik, który każdy powinien ocenić we własnym zakresie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!