r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sygic: kolejna nawigacja offline dostępna na Windows Phone

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Wczoraj wieczorem wspominaliśmy o 12 urodzinach popularnej nawigacji AutoMapa. Choć nie jest ona dostępna na Windows Phone, to posiadacze tego systemu mają inny powód do radości. Od wczoraj mogą korzystać z aplikacji Sygic: GPS Navigation.

Sygic działa w pełni offline i oferuje podstawowe funkcje za darmo. Korzysta z map firmy TomTom. Opcje premium możemy wykupić za pomocą jednorazowej opłaty (wysokość zależy od wybranego pakietu map i aktualnych promocji). Aby zapoznać się z możliwościami programu po zainstalowaniu otrzymujemy 7 dni na testy. Uczciwe rozwiązanie. Dodatkowo w sklepie znajdziemy także HD Traffic (aktualne informacje o wydarzeniach na drodze) oraz Wyświetlacz przezierny, który pozwoli wyświetlić nawigację na szybie naszego pojazdu.

Interfejs aplikacji w całości dopasowano do specyfiki Windows Phone. Nie jest to częste przy nawigacjach, tym bardziej warto zwrócić na ten element uwagę. Sygic prezentuje się ładnie, do tego działa płynnie. W przeciwieństwie do nawigacji od Nokii oferuje spore możliwości konfiguracji trasy (w tym wybór jednej z 3 proponowanych) oraz działania aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja Sygic dla Windows Phone sprawuje się bardzo dobrze. Pod względem wykonania może bez problemu konkurować z innymi nawigacjami offline dostępnymi na ten system. Jednak najważniejszym elementem w tego typu programach są mapy oraz mechanizm wyznaczania trasy. Każdy może ocenić je sam korzystając z wspomnianego już siedmiodniowego okresu próbnego. Sygic znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.