Sygnalista Sygnalista 10.0.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Społeczeństwo obywatelskie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sygnalista to aplikacja, dzięki której możemy łatwo i szybko zgłosić rozmaite zdarzenia, a także zadzwonić po pogotowie, policję lub straż pożarną.

Dla kogo?

Mamy tutaj do czynienia z programem, który powinien zainstalować każdy z użytkowników smartfonów i tabletów. Sygnalista powstał po to, by obywatele mogli udostępniać nagrane materiały wideo lub zarejestrowane rozmowy odpowiednim służbom w formie dowodów w sprawie przestępstw bądź wykroczeń. Jeśli nie dysponujemy wspomnianymi plikami multimedialnymi, możemy po prostu opisać zdarzenie.

Wyraź swoją opinię

Sygnalista zawiera także forum dyskusyjne. Możemy na nim zapoznać się z opiniami użytkowników z całej Polski, a także rozpocząć własny wątek, opisując daną sytuację lub szukając pomocy. Co istotne, wiadomości można umieszczać także w sposób anonimowy. Wszystkie wpisy przechowywane są jednak w pamięci urządzenia w specjalnej zakładce dostępnej z poziomu opisywanej aplikacji.

Brak opłat

Warto dodać, że Sygnalista jest programem darmowym. Mimo wszystko podczas korzystania z niego na ekranie pojawią się reklamy.

Najważniejsze cechy:

  • narzędzie do zgłaszania przestępstw i wykroczeń
  • pozwala nawiązać szybki kontakt z policją, pogotowiem lub strażą pożarną
  • możliwość opisania danej sytuacji i wzbogacenia zgłoszenia filmem lub zdjęciem
  • zawiera forum dyskusyjne
  • wszystkie opcje są dostępne za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!