r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sylpheed 3.7

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sylpheed to bardzo prosty w obsłudze klient poczty elektronicznej z intuicyjnym interfejsem użytkownika i najważniejszymi opcjami przydatnymi w trakcie korzystania z własnego konta e-mail.

Galeria programu

Za sprawą opisywanego narzędzia możemy oczywiście skonfigurować własne konto pocztowe (obsługuje protokoły POP3, IMAP oraz SMTP), a następnie odbierać, wysyłać, usuwać i sortować e-maile. Sylpheed umożliwia także filtrowanie i wyszukiwanie treści, dzięki czemu w mgnieniu oka znajdziemy potrzebne wiadomości czy też wyświetlimy jedynie najważniejsze wpisy (np. pomijając spam). Program w minimalnym stopniu obciąża zasoby naszego komputera i może stanowić ciekawą alternatywę dla znacznie bardziej rozbudowanych aplikacji tego typu, jak np. Outlook Express.

Sylpheed może służyć jako czytnik grup dyskusyjnych. Choć w dobie serwisów społecznościowych, takich jak np. Facebook, są one używane znacznie częściej niż kiedyś, ale wciąż mają swoje grono zwolenników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 16.02.2018 11:34

Pisząc o kontenerze miałem na myśli program gromadzący w ten sposób maile np thunderbird

  #1 16.02.2018 11:32

Każdy mail jest jednym plikiem, jak się ma dużo to masakra dla dysku - lepszy jeden kontener. Dla narzekających na rozrost kontenera: tworzę katalogi dla każdego roku/miesiąca etc zależy od ilości maili.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.