Symantec Polska uruchamia Klub Inżyniera

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Symantec Polska uruchomiła cykl spotkań pod nazwą Symantec Engineer Club. Spotkania przeznaczone są dla wszystkich inżynierów, posiadających autoryzowane certyfikaty rozwiązań Symantec i VERITAS. Klub Inżyniera ma stanowić platformę do wymiany doświadczeń, a także okazję do pogłębienia wiedzy na temat produktów firmy Symantec i zapoznania się z nowościami technologicznymi.

Obecnie Symantec posiada ponad 100 inżynierów certyfikowanych w zakresie wszystkich oferowanych produktów. Liczymy, że z biegiem czasu coraz więcej współpracujących z nami inżynierów będzie posiadało "podwójną" certyfikację, tj. obejmującą zarówno produkty dawnej firmy VERITAS, jak i produkty Symantec - powiedział Michał Kaczurba, Partner Account Manager w firmie Symantec Polska. Tym samych zaczynamy przygotowywać partnerów do traktowania naszej oferty całościowo, bez podziału na produkty związane z bezpieczeństwem i dostępnością - podkreśla Jacek Daubek, Enterprise Channel Manager w firmie Symantec.

Symantec Engineer Club jest prowadzony przez inżynierów systemowych firmy Symantec, ma charakter interaktywnych prezentacji i dyskusji z uczestnikami, połączonych z mniej formalnymi spotkaniami. Spotkania w ramach Klubu Inżyniera będą odbywały się raz na kwartał. Pierwsze z nich miało miejsce na początku kwietnia w Warszawie. Kolejne spotkanie zaplanowano na czerwiec 2006.

© dobreprogramy
s