Symantec dla firm do 60% taniej

Strona główna Aktualności

O autorze

ABCData - jeden z największych w Polsce dystrybutorów sprzętu komputerowego i oprogramowania, rozpoczęła promocję w ramach której można zakupić produkty dla przedsiębiorstw firmy Symantec z rabatem sięgającym 60%.

Promocją objętą są produkty zabezpieczające dla przedsiębiorstw i instytucji takie jak Symantec Client Security, Symantec AntiVirus i Symantec AntiVirus Enterprise Edition. Firmy posiadające ważne licencje na oprogramowanie konkurencyjne mogą zakupić ww. produkty z rabatem sięgającym nawet 60%. Aby skorzystać z oferty należy skontaktować się z firmą sprzedającą oprogramowanie firmy Symantec, zaopatrującą się w ABCData (w praktyce większość resellerów korzysta m.in. z tego dystrybutora).

Promocja nie obejmuje rozwiązań antywirusowych dla użytkowników indywidualnych i małych firm (np. programu Norton AntiVirus), a także nie jest kierowana do obecnych użytkowników produktów Symantec.


Aktualizacja, 13.09.2006, 11:40

Kolejny dystrybutor produktów Symantec, firma SoftPoint wprowadziła tą promocję. Wymienione powyżej produkty z rabatem do 60% są więc już dostępne także w sieci dystrybucyjnej firmy.

© dobreprogramy
s