r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Symantec najlepszy na rynku

Strona główna Aktualności

W 2005 roku odnotowano na rynku rozwiązań antywirusowych 13.5 procentowy wzrost. Firmy sprzedające tego typu oprogramowanie zanotowały przychody na poziomie 4 mln dolarów. Największy wzrost zakupu produktów antywirusowych odnotowano w Kanadzie, Środkowym Wschodzie, Afryce oraz Regionie Azji i Pacyfiku.

Symantec z udziałami na poziomie 53.6 % jest liderem na rynku zabezpieczeń komputera wyprzedzając takie firmy jak McAfee, której wynik wyniósł 18.8 % czy Trend Micro z wynikiem 13.8 %. Wszyscy wyżej wymienieni sprzedawcy stracili w porównaniu z rokiem 2004 mniej niż 1 % udziałów. Biorąc pod uwagę wzrost na rynku pomiędzy 2004 a 2005 rokiem, liderem była Panda z posiadaniem 23.8 % rynku.

Wszyscy sprzedawcy produktów antywirusowych mogą zostać "zatrzymani" przez Microsoft, który zaprezentował na początku tego miesiąca oprogramowanie Live OneCare w skład którego wchodzą takie narzędzia jak firewall, antywirus i narzędzie to tworzenia kopii zapasowej. Aby jeszcze bardziej urozmaicić swoją ofertę i zachęcić do korzystania z usługi Live OneCare firma Microsoft oferuje trzy licencje na rok za kwote $49.95.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.