Symantec przejmuje Mi5

Strona główna Aktualności

O autorze

Symantec ogłosił podpisanie porozumienia w sprawie przejęcia firmy Mi5 specjalizującej się w rozwiązaniach do ochrony przedsiębiorstw przed zagrożeniami webowymi.

Przejęcie Mi5 pozwoli Symantecowi na rozbudowanie obecnego portfolio produktów do zarządzania bezpieczeństwem sieci w dużych przedsiębiorstwach. Firma planuje wdrożenie rozwiązań Mi5 we własnych produktach. Już latem tego roku spodziewać się możemy premiery pakietu Symantec Protection Suite Enterprise Edition (i wchodzącego w jego skład Symantec Endpoint Protection Small Business Edition) oraz oddzielnie Symantec Protection Suite Small Business Edition.

Protection Suite Small Business Edition to pakiet zapewniający kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, spamem i pomagający firmom w krótkim czasie odzyskać dane z systemów klienckich. Protection Suite Enterprise Edition obejmuje dodatkowo ochronę wiadomości, jak również tworzenie kopii zapasowych systemu i ich odzyskiwanie. Symantec Endpoint Protection Small Business Edition jest z kolei zestawem narzędzi takich jak kreatory instalacji i usprawniony interfejs do wykonywania wdrożeń.

© dobreprogramy

Komentarze