r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Symantec przypadkowo zablokował AOL

Strona główna Aktualności

Po pobraniu wydanej przez firmę Symantec aktualizacji do programów Norton Antivirus i Norton Internet Security nikt z odbiorców usług dostawcy internetowego America On-Line nie mógł podłączyć się do Internetu. Działo się tak, ponieważ Norton kwalifikował ruch pomiędzy komputerem użytkownika a serwerami AOL jako niebezpieczny i blokował połączenie. Jak tłumaczył później producent oprogramowania, powodem był błąd w aktualizacji mechanizmu do ochrony komputera przed atakami na otwarte porty. Trzeba jednak przyznać, że Symantec zareagował dość szybko i po kilku godzinach problem został rozwiązany.

Jak widać ostatnimi czasy nieszczęścia chodzą parami - nie dalej jak kilka dni temu pisaliśmy o przypadku McAfee, który oznaczał jako niebezpieczne takie aplikacje jak Microsoft Office, Macromedia Flash czy Google Toolbar. I w tym przypadku poprawka usuwająca problem została wydana tego samego dnia, ale nie można zaprzeczyć, że doświadczenie podobnych usterek nie należy do przyjemnych i z całą pewnością nie powinny one mieć miejsca.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.