Symantec szkoli swoich partnerów po nowemu

Strona główna Aktualności

O autorze

Symantec poinformował o uruchomieniu nowego systemu szkoleń handlowych, będącego elementem nowego programu partnerskiego.

Począwszy od dnia 24 lipca 2006 roku, partnerzy firmy Symantec, za pośrednictwem przeznaczonego specjalnie dla nich portalu internetowego PartnerNet, mają dostęp do nowych modułów szkoleń w dziedzinie sprzedaży oraz testów oceniających ich wyniki. Liczba szkoleń ma być sukcesywnie zwiększana. Pracownicy firm partnerskich Symanteca po ukończeniu szkolenia mogą skorzystać z testów, które w przypadku pozytywnego zaliczenia potwierdzą, że osoba je zdająca posiada rozległą wiedzę na temat oferowanego produktu i dzięki temu otrzyma status specjalisty ds. sprzedaży danego produktu firmy Symantec (SSE - Symantec Sales Expert).

Nowy program partnerski firmy Symantec został ogłoszony w marcu b.r. Objęci nim zostali wszyscy obecni partnerzy producenta, łącznie z poprzednimi partnerami firmy VERITAS (połączonej z Symantec w wyniku ubiegłorocznej fuzji), zostali objęci nowym programem partnerskim i przypisani do jednego z czterech poziomów członkostwa: Platinum, Gold, Silver lub Registered.

Program partnerski Symantec niesie za sobą także wymierne korzyści dla klientów. Pozwala bowiem łatwo odnaleźć firmy, które specjalizują się w rozwiązaniach tego producenta, w których wiedza pracowników nie ogranicza się do produktów typu Norton AntiVirus ale obejmuje zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw.

© dobreprogramy
s