reklama

Symantec.Future — przyszłość według Symanteca

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Już za tydzień, 25 kwietnia w Warszawie, odbędzie się bezpłatna konferencja Symantec.Future organizowana przez polski oddział firmy najszerzej znanej dzięki marce produktów zabezpieczających Norton.

W trakcie jednodniowego spotkania przedstawione zostaną praktyczne zastosowania technologii spod znaku Symantec. Goście z zaproszonych firm branży IT opowiedzą natomiast, w jaki sposób rozwiązują swoje codzienne problemy związane z bezpieczeństwem. Warto podkreślić, że sporą część dnia wypełnią prezentacje dotyczące konkretnie polskiego oddziału firmy Symantec — padną odpowiedzi na pytania: kim jest Symantec w Polsce i czym dokładnie zajmuje się nasz oddział. W agendzie znalazło się także miejsce dla oprogramowania zabezpieczającego na platformy mobilne czy ochrony danych osobowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji. Można jej dokonać na stronie konferencji, gdzie oprócz formularza rejestracyjnego znajduje się więcej szczegółowych informacji. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji, planujemy też przeprowadzenie wideorelacji z tego wydarzenia.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii