r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Symatec także chętny na aktywację

Strona główna Aktualności

Firma Symantec jako kolejna w przemyśle programistycznym postanowiła skorzystać z kontrowersyjnej technologii zabezpieczenia przed użytkowaniem nielegalnych kopii programu. W najnowszym oprogramowaniu antywirusowym, firma zainstalowała moduł aktywacji online.

Norton Antivirus 2004, zapowiedziany w poniedziałek z premierą przewidzianą na wrzesień będzie korzystać z technologii "wiązania" danej kopii aplikacji z wybraną maszyną. Symantec planuje w ciągu przyszłego roku dodać to zabezpieczenie do większości swoich produktów. Według Symanteca rocznie firma traci zyski z około 3,6 mln kopii oprogramowania, które instalowane jest nielegalnie. Przedstawiciele Symanteca twierdzą, że pirackie wersje ich aplikacji mogą nie do końca dobrze spełniać funkcje ochrony komputera.

Pierwotnie aktywację wprowadziła firma Microsoft, następnie Adobe (o czym pisaliśmy niedawno), a ostatnio zapowiadała to także Macromedia .

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.