Symbiote

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Symbiote to przepięknie wykonana bezpłatna platformówka, która garściami czerpie inspiracje z klasyków gatunku, takich jak dwuwymiarowe Castlevanie czy Metroidy. Wzorem najlepszych produkcji z nurtu, zabawa opiera się w głównej mierze na badaniu otoczenia, częstym zaglądaniu do mapy, a także kombinowaniu, jak można dotrzeć we wcześniej nieodkryte rejony. Oczywiście pojawiają się też walki z różnymi bossami.

Sympatyczna bohaterka stopniowo zdobywa nowe zdolności i rozwija już posiadane, aby podołać kolejnym wyzwaniom. Z pokonanych wrogów wypadają cenne świecidełka, pożytkowane w specjalnych terminalach na poprawę poziomu zdrowia, co jest istotne z punktu widzenia rosnącego poziomu trudności. Dodatkowo dla szczególnie wytrwałych twórcy pochowali tajemnicze artefakty... Zalecana jest tu zabawa z użyciem gamepada.

Oczy cieszy starannie wykonana, niemal ręcznie rysowana oprawa, zaś brak krwi plus ogólny klimat opowieści czyni z Symbiote też propozycję odpowiednią dla młodszych fanów świata elektronicznej rozrywki. Ponieważ meandry historii ujawniane są za pośrednictwem tekstowych terminali komputerowych, można mimochodem przyswoić ponadto kilka nowych angielskich słów. Łączymy sobie przyjemne z pożytecznym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!