Symfonia z rabatami

Strona główna Aktualności

O autorze

Sage Symfonia - rozpoczęła promocję oprogramowania SYMFONIA wspomagającego zarządzanie w małych i średnich firmach. Producent, jako pierwszy w tej branży, wprowadza system nieoprocentowanej sprzedaży ratalnej, w którym aplikacje wchodzące w skład SYMFONII premium są dostępne za mniej niż połowę ich rynkowej ceny. Promocja potrwa do 31 grudnia br.

Zaproponowaliśmy przedsiębiorcom system ratalny, który pozwala im rozłożyć w czasie inwestycję w oprogramowanie. System opiera się na dwóch nieoprocentowanych ratach i nie zawiera żadnych opłat prowizyjnych. Od razu po zakupie można korzystać z pełnej wersji aplikacji, a dopiero po 102 dniach zapłacić resztę ceny. Na przykład w ramach systemu można kupić program SYMFONIA Finanse i Księgowość premium już za 788 zł, a SYMFONIA Płace premium za 436 zł - mówi Katarzyna Wosik, dyrektor handlowy Sage Symfonia.

Oferta promocyjna obejmuje również rabaty sięgające 20% na: licencje programów SYMFONIA premium, roczne abonamenty na wszystkie uaktualnienia tzw. SYMFOpakiet i SYMFOlinia - wsparcie techniczne i merytoryczne. Użytkownicy SYMFONII Forte są objęci nawet 20% rabatami na licencje oraz roczne abonamenty na uaktualnienia - SYMFOpakiety. Dodatkowo tylko do końca promocji platforma SQL Server jest wliczona w cenę licencji SYMFONII Forte.

Dla klientów przygotowano rówież cykl bezpłatnych seminariów Czy jesteś pewien, że Twoje oprogramowanie zapewni Ci bezpieczeństwo prawno - podatkowe?, przeprowadzanych na terenie całego kraju.

© dobreprogramy
s