r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sympatia 4.5.1620

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe

Sympatia to oficjalna aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów randkowych w naszym kraju. Zapewnia nam dostęp do profilu, a także wykorzystuje możliwości smartfonów np. poprzez dodanie wyszukiwania osób w naszej okolicy.

Aby skorzystać z aplikacji, należy założyć konto w serwisie Sympatia.pl. Niestety, nie możemy tego dokonać z poziomu programu, a jedynie specjalnie przygotowanej strony mobilnej. Nie zabrakło także logowania za pomocą konta Facebook. Ekran startowy aplikacji składa się ze zdjęć proponowanych kontaktów. Ich kryteria możemy zmienić korzystając z wyszukiwarki.

Za pomocą aplikacji Sympatia możemy nie tylko wyszukiwać kontakty, ale również przeglądać informacje, a także nawiązywać komunikację, wysyłać nowe wiadomość jak i odczytywać te otrzymane. Z poziomu ustawień aktywujemy powiadomienia (e-mail oraz push), nie zabrakło również opcji edycji naszych danych oraz profilu.

Aplikacja dostępna jest za darmo, choć niektóre z jej funkcji są dostępne dopiero po aktywacji konta premium. Dodatkowo zawodzi stabilność działania programu, a także wyszukiwarka. Kilkukrotnie zwracała złe dane, pomimo konkretnych kryteriów wyszukiwania. Pomimo tych błędów ułatwia dostęp do serwisu jego użytkownikom.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Szukasz miłości w Sieci? Sympatia wciąż najpopularniejsza

29
27.04.2015  •  Anna Rymsza

Jeśli ktoś planuje szukać miłości w Sieci, największe szanse na znalezienie jej ma na Sympatii. Według danych Megapanelu należący do Onetu serwis randkowy niezmiennie jest największym i najczęściej odwiedzanym w Polsce. W styczniu tego roku Sympatię odwiedził ponad milion internautów (real users). Odwiedzający korzystali z portalu średnio przez 2 godziny, 49 minut i 23 sekundy. Portal zanotował 315,43 miliona odsłon, z czego 55 milionów to odsłony krajowe. Sympatia nie jest jednak najskuteczniejsza i brakuje jej wielu opcji wyszukiwania – można na przykład wyszukiwać osoby tej samej płci,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.