Symulator kozy

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Symulator kozy wcale nie jest symulatorem, ale humorystyczną grą, w której sterujemy tytułową kozą, by zniszczyć wszystko, co tylko się da i nabić jak największą liczbę punktów.

Jeśli natrafisz na jakiekolwiek błędy podczas rozgrywki, to miej świadomość, że pojawiły się one celowo. Nienaturalnie rozciągająca się szyja kozy to tylko jeden z wielu przykładów, które sprawiają, że ten „symulator” potrafi wywołać uśmiech na twarzy gracza. Mimo tego Symulator kozy posiada rozbudowany system fizyki. Dzięki niemu mamy ogromny wpływ na to, co dzieje się na ekranie, doprowadzając do ogromnej destrukcji, korzystając ze swojego długiego języka pozwalającego na przyciąganie przedmiotów.

Warto dodać, że Symulator kozy oferuje pełne wsparcie modów. Warsztat Steam zawiera fanowskie dodatki, które wprowadzają nowe wyzwania przygotowane przez fanów gry. Mogą oni stworzyć własną kozę, nowe tryby gry, poziomy i nie tylko.

Symulator kozy pierwotnie został stworzony w formie żartu, ale gra spodobała się na tyle, że zdecydowano się przygotować pełną wersję i wydać ją na Steamie.

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny: Windows Vista
Procesor: 2.0 GHz Dual Core Processor
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: Shader Model 3.0, 256 MB VRAM
DirectX: Wersja 9.0c
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c, 16-bit

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!