Symulator kromki chleba

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Symulator kromki chleba to humorystyczna gra, w której sterujemy kromką pieczywa i musimy zrobić wszystko, by zostać tostem. Akcja toczy się w całym domu. Nie tylko w kuchni, ale także w salonie. Możemy go również opuścić, by udać się do ogródka, a nawet jeszcze dalej.

Poza kampanią fabularną, w Symulatorze kromki chleba będziemy również polować na ser, weźmiemy udział w wyścigu bajgli, a także spróbujemy wyrządzić jak największe szkody w całym domu. Na specjalną uwagę zasługuje wariant Zero-G, gdzie trafimy do lokacji z zerową grawitacją i spróbujemy uniknąć rozmaitych zagrożeń. Możemy również swobodnie eksplorować świat w specjalnie przeznaczonym do tego trybie, kierując różnymi rodzajami chleba.

Symulator kromki chleba bazuje na niekoniecznie poważnych założeniach, ale mimo tego rozgrywka potrafi być wymagająca. Należy bowiem pamiętać, że gra charakteryzuje się rozbudowaną fizyką, która sprawia, że kromka chleba, jaką sterujemy, zachowuje się niezwykle autentycznie i reaguje na rozmaite obiekty otoczenia w realistyczny sposób.

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 7
Procesor: 2.4 GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia Geforce GTS 450
DirectX: Wersja 9.0
Miejsce na dysku: 2500 MB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!