r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Symulowanie robaków ;-)

Strona główna Aktualności

Symantec udostępnił niewielką aplikację, która prezentuje zagrożenia związane z infekcjami internetowymi w skali globalnej. Symantec Worm Simulator 1.0 to symulator najpopularniejszych infekcji: Blaster, MyDoom, Netsky, Sasser, Slammer i SoBig. Prezentacja odbywa się na dwóch "ekranach", po lewej stronie widać jak infekcja rozszerza się globalnie, po prawej natomiast prezentowany jest rozwój w zainfekowanej sieci lokalnej. Pomiędzy ekranami wyświetlany jest upływający czas od pierwszej infekcji. Aby obejrzeć symulację rozprzestrzeniania się wybranej epidemii wystarczy pobrać z poziomu programu odpowiedni plik z symulacją rozprzestrzeniania się wybranego robaka.

Program Symantec Worm Simulator 1.0 trudno uznać za niezbędną dla zwykłego użytkownika aplikację, raczej należy go potraktować za swego rodzaju ciekawostkę, godną polecenia osobom zainteresowanym przebiegiem infekcji wirusowej w dużej skali.

Do programu załączona jest szczegółowa instrukcja (jęz. ang.) zawierająca dokładne informacje na temat symulatora i prezentowanych informacji. Program pobrać można ze strony producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.