r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sync Mobile 4.4.6

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje

Sync Mobile to oficjalna aplikacja kliencka internetowego banku Alior Sync. Podobnie do aplikacji innych banków, ta również pozwala użytkownikowi na zarządzanie kontem z poziomu urządzenia mobilnego, a także wykonywanie podstawowych operacji: zlecania przelewów, czy też wyświetlanie historii transakcji dla każdego z kont.

Z poziomu aplikacji użytkownik otrzymuje dostęp do danych o posiadanych kartach płatniczych, w wypadku których można zmienić PIN, dokonać blokady bądź zmienić limity wypłat i operacji. Możliwe jest również założenie nowej lokaty i przeglądanie informacji o zaciągniętych pożyczkach. Dodatkowe możliwości to przelewy natychmiastowe, doładowywanie telefonu, oraz przelewy na podstawie wykonanego zdjęcia. Alior Sync oferuje również wykonywanie przelewów na zdefiniowane szablony, usuwanie szablonów, oraz informacje o aktywnych świnkach skarbonkach.

Ponadto Sync Mobile daje dostęp do wiadomości jakie wysyła do nas bank i oznaczania ich jako przeczytane. Z aplikacją została również zintegrowana wyszukiwarka bankomatów na podstawie naszej lokalizacji i wyszukiwanego miejsca. Aplikacja dostępowa obsługuje automatyczne logowanie za pomocą dodatkowej aplikacji Sync Token jeżeli korzystamy z tego sposobu autoryzacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.