Sync Mobile Sync Mobile version 4.8.3

Strona główna iOS Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sync Mobile to aplikacja banku Alior Sync, której głównym założeniem jest szybki i wygodny dostęp do danych rachunków bankowych. Z jej poziomu można w pełni zarządzać swoim kontem: od przeglądania salda na wybranym rachunku, po dokonywanie przeróżnych transakcji, np. bez problemu można doładować konto telefonu, czy zapłacić rachunki będąc na dłuższych wakacjach. Ciekawą funkcją jest dokonywanie przelewów na podstawowe wykonanej fotografii formularza, w czym pomoże wbudowany mechanizm rozpoznawania tekstu na obrazach.

Sync Mobile to nie tylko mobilna bankowość. Aplikacja ta pozwala także, również użytkownikom niezalogowanym, przeszukiwać mapę swojej okolicy w poszukiwaniu bankomatów i wpłatomatów. Można też dzięki niej szybko wykonać telefon do biura obsługi klienta.

Aplikacja ta spełnia swoje podstawowe założenie, choć trzeba przyznać, że nie wszystko zostało w niej wykonane z wystarczającą dbałością. Podczas niektórych czynności, jak np. pobieranie danych z serwera, nie można dokonać żadnych czynności wewnątrz aplikacji, do czasu zakończenia odbierania danych, a czynności te potrafią trwać dość długo (zależnie od połączenia internetowego). Warto o tym pamiętać, kiedy akurat widoczne są na ekranie wrażliwe informacje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!