r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SyncDroid 1.2.5

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SyncDroid to zestaw narzędzi przeznaczonych do obsługi z poziomu komputera smatfonanów i tabletów pracujących pod kontrolą systemu Android. Według zapewnień producenta pakiet wspiera urządzenia wszystkich wiodących na rynku producentów - Samsung, Sony, HTC, LG i innych.

Galeria programu

Program pozwala na synchronizację pomiędzy urządzeniem mobilnym a komputerem takich danych jak wiadomości SMS, kontakty, rejestry połączeń, zakładki, a także zgromadzone na nim multimedia (materiały wideo oraz filmy). Wyposażony on został w opcje transferu do/z urządzenia dowolnych plików, a także przydatną funkcje tworzenia/przywracania kopii zapasowych, pozwalającą uchronić nasze dane podczas uszkodzenia lub kradzieży smartfonu/tabletu.

Komunikacja pomiędzy komputerem a smartfonem lub tabletem realizowana może być za pośrednictwem kabla USB (konieczne jest aktywowanie opcji debuggowania USB w urządzaniu) oraz sieci bezprzewodowej (wymagana jest instalacja odpowiedniej aplikacji na urządzeniu przenośnym).

Wszystkie dostępne w obrębie SyncDroid narzędzia są proste i intuicyjne w obsłudze. Program nie wymaga od użytkownika posiadania jakiejkolwiek specjalistycznej wiedzy i stanowi dobrą alternatywę dla oprogramowania do zarządzania urządzeniem przenośnym dostarczanym przez producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
silvver   11 #4 31.10.2015 15:47

Brak podstawowej funkcji - wyboru miejscu zapisu backupu na PC... a symlinki nie działają, bo program sprawdza ilość wolnego miejsca na dysku C i odmawia backupu

darek719   41 #3 30.10.2015 19:53

super dla włascicieli andków :p

  #2 19.01.2015 17:23

nie widzi droida 2.1.1

  #1 30.11.2014 14:57

Brakuje możliwości wyboru miejsca, gdzie zrobi backup. Próbowałem dowiązań symbolicznych, ale aplikacja uparcie nadpisuje folderem utworzony skrót. A szkoda, bo u mnie kopjuje przez wi-fi bardzo szybko...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.