r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SyncDroid 1.2.5

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

SyncDroid to zestaw narzędzi przeznaczonych do obsługi z poziomu komputera smatfonanów i tabletów pracujących pod kontrolą systemu Android. Według zapewnień producenta pakiet wspiera urządzenia wszystkich wiodących na rynku producentów - Samsung, Sony, HTC, LG i innych.

Galeria programu

Program pozwala na synchronizację pomiędzy urządzeniem mobilnym a komputerem takich danych jak wiadomości SMS, kontakty, rejestry połączeń, zakładki, a także zgromadzone na nim multimedia (materiały wideo oraz filmy). Wyposażony on został w opcje transferu do/z urządzenia dowolnych plików, a także przydatną funkcje tworzenia/przywracania kopii zapasowych, pozwalającą uchronić nasze dane podczas uszkodzenia lub kradzieży smartfonu/tabletu.

Komunikacja pomiędzy komputerem a smartfonem lub tabletem realizowana może być za pośrednictwem kabla USB (konieczne jest aktywowanie opcji debuggowania USB w urządzaniu) oraz sieci bezprzewodowej (wymagana jest instalacja odpowiedniej aplikacji na urządzeniu przenośnym).

Wszystkie dostępne w obrębie SyncDroid narzędzia są proste i intuicyjne w obsłudze. Program nie wymaga od użytkownika posiadania jakiejkolwiek specjalistycznej wiedzy i stanowi dobrą alternatywę dla oprogramowania do zarządzania urządzeniem przenośnym dostarczanym przez producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
silvver   10 #4 31.10.2015 15:47

Brak podstawowej funkcji - wyboru miejscu zapisu backupu na PC... a symlinki nie działają, bo program sprawdza ilość wolnego miejsca na dysku C i odmawia backupu

darek719   38 #3 30.10.2015 19:53

super dla włascicieli andków :p

  #2 19.01.2015 17:23

nie widzi droida 2.1.1

  #1 30.11.2014 14:57

Brakuje możliwości wyboru miejsca, gdzie zrobi backup. Próbowałem dowiązań symbolicznych, ale aplikacja uparcie nadpisuje folderem utworzony skrót. A szkoda, bo u mnie kopjuje przez wi-fi bardzo szybko...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.