r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SyncWall 1.7.4

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SyncWall to wieloplatformowe narzędzie do zarządzania wyświetlanymi na pulpicie systemu tapetami, oferujące podstawową obsługę wielu monitorów oraz ciekawą funkcję synchronizacji tapet pomiędzy wieloma komputerami.

Galeria programu

Program oferuje możliwość automatycznej zmiany tapety pulpitu po każdym ponownym uruchomieniu systemu, po upływie zdefiniowanego w harmonogramie czasu lub wciśnięciu odpowiedniej kombinacji klawiszy. Do dyspozycji użytkownika oddano kilka trybów dostosowywania wyświetlanego obrazu, zestaw kilku efektów graficznych, pozwalających na uatrakcyjnienie naszej tapety, a także przycinania prezentowanej na ekranie grafiki.

Kolejne, godne uwagi funkcje SyncWall to obsługa i zarządzanie tapetami w systemach wielomonitorowych oraz możliwość synchronizacji obrazów za pośrednictwem Internetu na różnych komputerach. W przypadku ostatniej z wspomnianych opcji synchronizacja odbywa się przy użyciu zdefiniowanej architektury klient-serwer.

Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty plików graficznych, takie jak BMP, PNG i JPG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.