Synchredible Synchredible 5.307

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Synchredible to bezpłatny program umożliwiający synchronizację danych na komputerze oraz w sieci lokalnej (LAN).

Aplikacja może służyć również do wykonywanie kopii zapasowych danych na dysku twardym lub innych urządzeniach przenośnych USB. Obsługuje system plików FAT oraz NTFS, a także umożliwia przesyłanie danych automatycznie po uruchomieniu systemu Windows. Poza tym tworzy szczegółowe raporty po wykonaniu synchronizacji plików i katalogów.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze i co najważniejsze synchronizowanie danych nie powinno sprawiać nikomu żadnych kłopotów. Synchredible został wyposażony w specjalny moduł, za pomocą którego możemy w łatwy sposób tworzyć i konfigurować harmonogramy wykonywanych czynności w programie. Korzystając z aplikacji można synchronizować dane w jednym kierunku lub ustanawiać połączenie dwukierunkowe, wysyłając pliki w obie strony.

Synchredible synchronizuje podkatalogi oraz pliki, które zostały niedawno zmodyfikowane. Oprócz weryfikuje dane i sprawdza sumy kontrolne plików CRC32, SHA1, SHA256 i SHA512. Warto też wspomnieć o wbudowanej funkcji umożliwiającej ustawienie rozmiaru bufora podczas tworzenia kopii zapasowych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!