SynciOS Data Recovery SynciOS Data Recovery 2.1.6

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SynciOS Data Recovery to aplikacja do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem iOS. To przydatne narzędzie, szczególnie gdy przez przypadek usuniemy ważne dane, stracimy je w wyniku błędu aktualizacji oprogramowania lub gdy nasze urządzenie zostanie zniszczone.

Za pomocą programu łatwo i szybko odzyskamy między innymi zdjęcia, filmy, wiadomości, kontakty, historię połączeń telefonicznych, zakładki z Safari, a także dane aplikacji takich jak WhatsApp czy Instagram. Cała operacja odzyskiwania jest bardzo szybka, a obsługa programu nie powinna sprawiać problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Dane można odzyskiwać bezpośrednio z podłączonego do komputera urządzenia, z kopii zapasowej wykonanej w programie iTunes lub z konta w chmurze iCloud.

Po wybraniu metody odzyskiwania aplikacja rozpocznie skanowanie. Gdy ten proces się zakończy, będziemy mogli zadecydować, co zrobić ze znalezionymi plikami. Możemy je zapisać na dysku komputera lub z powrotem w pamięci urządzenia. Program pozwala także wyeksportować znalezione kontakty do formatu vcf, csv lub html.

SynciOS Data Recovery bezpłatnie dostępny jest w wersji próbnej (trial), która pozwala jedynie na przeprowadzenie skanowania, ale odnalezionych danych nie możemy przywrócić do urządzenia ani zapisać na dysku komputera. Pełną wersję można zakupić na stronie dewelopera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!