Synthesia Synthesia 10.5.1

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Synthesia to rozbudowany, lecz nieskomplikowany program do nauki gry na keyboardzie. Został on przygotowany z myślą o zupełnych nowicjuszach oraz osobach, które chciałyby doskonalić swoje umiejętności.

Nie musisz się obawiać, że nie zdążysz odegrać danego fragmentu utworu. Synthesia zawiera specjalny tryb ćwiczeń, w którym masz nieograniczony czas na poprawne zagranie nuty, więc możesz szkolić się we własnym tempie. Sam wybierzesz też, który moment chcesz przećwiczyć – pozostałe Synthesia zagra automatycznie.

Gdy zdobędziesz doświadczenie, będziesz mógł wyłączyć wyświetlanie kolejnych nut na ekranie, ale początkowo będą one niezwykle przydatne. Możesz ponadto zobaczyć kolejne nuty na podświetlonym keyboardzie wspieranym przez opisywany program. Synthesia działa zarówno w oknie, jak i na pełnym ekranie aktywowanym za pomocą prostej kombinacji alt+enter.

Synthesia oferuje dostęp do ponad 150 utworów, a kolejne można kupić za pośrednictwem wirtualnego sklepu (https://www.synthesiagame.com/store) dostępnego na oficjalnej stronie producenta lub wgrać własną melodię zapisaną w formacie MIDI.

Program oddaje do Twojej dyspozycji także tablice rankingowe dostępne w internecie, na których wyświetlone są Twoje wyniki oraz rezultaty innych użytkowników aplikacji Synthesia. Możesz rywalizować z przyjaciółmi bądź znajomymi oraz najlepszymi graczami z całego świata.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!