System Berberis Minor 9.0.0.6

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Berberis Minor został stworzony z myślą głównie o małych przedsiębiorstwach rozpoczynających działalność gospodarczą. System spełnia wiele istotnych zadań podejmowanych przez firmę w różnych dziedzinach jej aktywności.

Poza typowymi funkcjami CRM, służącymi do sprawnego zarządzania kontaktami handlowymi, posiada także sprzedaż, serwis oraz magazyn. Dzięki temu umożliwia realizowanie zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży, monitorowanie należności klientów oraz skuteczne kierowanie gospodarką magazynową. Wspomaga prowadzenie kompleksowej i zindywidualizowanej obsługi klienta na polu handlowym.

Program współpracuje z drukarkami fiskalnymi, nowoczesnymi centralami telefonicznymi, programem Skype, a także zawiera wbudowanego klienta poczty e-mail.

Uwaga!

W wersji demonstracyjnej dostępne są wszystkie funkcjonalności Systemu Berberis Minor. Licencja demo jest nieograniczona czasowo, limitowana jest natomiast liczba wprowadzanych rekordów (zdarzeń, spraw, faktur, towarów).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
zypolit   3 #4 08.07.2015 15:39

Composita raczej. A co do wyboru programów - nie zawsze. Jeśli aplikacja ma dramatyczne opinie to nie ma co ją testować. A wiem, że szef wprowadzał Berberis po rekomendacjach zaprzyjaźnionych firm - zdecydowanie trafiona inwestycja, bo rzeczywiście ten program wiele nam ułatwił.

  #3 02.07.2015 21:17

Aplikacja super. U nas w firmie od pół roku, ja jestem jedną z osób obsługujacych, tylko u nas mamy wersję composite - z pełną gospodarką magazynową, jest tylko jeden wyższy pakiet. Zawsze uważam, że najlepiej samodzielnie testować kilka programów, ale po prostu sami widzieliśmy różnicę, szczególnie jeśli chodzi o intuicyjność obsługi samego programu.

zypolit   3 #2 01.07.2015 15:29

Bardzo dobra aplikacja - intuicyjna. U nas w firmie wdrażana będzie wyższa wersja. Akurat my na Berberis pracujemy od dawna. Poczytajcie sobie jeszcze o dodatku do ich apki - systemie weBBell, to służy do podawania szczegółów na temat odwiedzających strony. Mowa o danych, które umożliwiają kontakt z odwiedzającymi.

  #1 04.05.2014 11:45

Nie jest zły ale chyba zostanę przy http://www.systim.pl bo ma generalnie trochę więcej funkcji i bardzo dobry support.