System Mechanic Pro System Mechanic Pro 20.5.1.109

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

System Mechanic Pro to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do optymalizowania działania pracy systemu Windows.

W skład pakietu wchodzą moduły odpowiedzialne za wykrywanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, naprawianie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek i znacznie więcej. Dzięki zaimplementowanej technologi ActiveCare użytkownicy są wstanie utrzymać formę komputera jak sprzed instalacji świeżego systemu przez długi okres czasu.

Ponadto pakiet System Mechanic Pro oferuje opcjonalną instalację programu antywirusowego iolo AntiVirus, zapory sieciowej iolo Personal Firewall i narzędzia do bezpiecznego kasowania danych z dysku DriveScrubber.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

poprawia sprawność systemu ,jest bezpieczny i skuteczny,Widoczne przyspieszenie
według mnie brak
ocena użytkownika
05.03.2016 13:49 • Recenzja do wersji 15.5.0.61

System Mechanic firmy iolo poraz kolejny sprawuje się wyśmienicie korzystam z wersji na półroku darmowa licencja od Iolo , dzięki temu programowi Laptop działa błyskawicznie!! Śmiem to napisać , programy Advanced systemCare lub Glary Utilities się chowają , testowałem mnóstwo programów i żaden z nich nie przespieszył tak jak SM. Dziwi mnie że to co dobre jest negatywnie oceniane... Warto przetestować ;)

Prosty w obsłudze
pochlapana reputacja firmy - wyłudzanie danych karty kredytowej i adresu imail
ocena użytkownika
16.12.2013 18:54 • Recenzja do wersji 12.5

Przestrzegam przed pochopnym zakupem programu za pomocą karty kredytowej, Poczytajcie w internecie opinie o wyłudzeniach firmy i nieautoryzowanym pobieraniu kasy z konta klientów za rzekomą kontynuację licencji. Właśnie padłem ich ofiarą. Już od roku nie używam tego programu a tu myk , bez ostrzeżenia pobrali stówkę z konta. Na zwrot nie ma szansy. Wyślą Wam maila, a fakt braku odpowiedzi traktują jako cichą zgodę - tak piszą internauci. Ja nawet malla nie dostałem...