r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szablony plików w mobilnych usługach biurowych Google

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

W Dokumentach, Arkuszach i Prezentacjach Google na Androida, iPhone'a oraz iPada wreszcie można korzystać z szablonów plików. Wcześniej ta funkcja była dostępna tylko w przeglądarkach internetowych.

Google dodało nową opcję do zaktualizowanych aplikacji swoich usług biurowych, dostępnych na Androida i na iOS. Aby z nich skorzystać, należyu pobrać najnowsze wersje programów, a następnie użyć czerwonego przycisku "Utwórz". Do niedawna pozwalał on stworzyć tylko nowy dokument, arkusz kalkulacyjny lub prezentację. Teraz możemy też szybko i wygodnie przejrzeć listę wzorów dokumentów. To ułatwi pisanie np. listu motywacyjnego, tekstów na różne rodzinne okazje lub listy zakupów, bo dostaniemy do dyspozycji sporo wzorów plików na różne okazje.

Biurowe aplikacje Google: Arkusze (Android, iOS), Dokumenty (Android, iOS) i Prezentacje (Android, iOS) pobierzecie z naszej bazy programów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.